Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalód van, ajánlan...

Milyen hajvasalód van, ajánlanád nekem?

Figyelt kérdés

Tehát új hajvasalót szeretnék. Úgy hallottam, a legjobbak: Remington és a Babyliss. Szerinted? Ezekből melyik számút ajánlanád? Légyszi linkelj, és árat is mondj hozzá!

Aki leírja annak előre is köszönöm szépen! :)


2010. márc. 8. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Remington S1051 Sleek & Curl

[link]


Azt hiszem 15 000 Ft volt, egy Media Marktban vettem:)

2010. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Remington. 3.000 Ft- Spar. Olcsó igen...de 4-6 percen belül szögegyenes a hajam, pedig vastagszálú, dús és hullámos. Am meg már 2 éves :3
2010. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

BABYLISS Wet N'Dry 2170E hajvasaló

[link]

én nagyon szeretem

Kerámia lapos, megakadályozza a haj elektromossággal való feltöltődését, elpárologtató rendszeres, nedves haj esetén. Gyors felfűtés: 120 °C - 50 másodperc alatt, Turbó funkció, Állítható hőmérséklet: 25 fokozat 125 °C - 185 °C között. Már régóta megvan és jól bírja.jól alakíthatod vele a hajad. hogy kifele, vagy befele álljon. jól meg lehet csinálni vele.

Árra sajnos nem emlékszem mert már régen vettem...

22L

2010. márc. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Remington s1051, most januárban vettem 7000 szerbiai dinárért, ami 21.000 ft-nak felel meg.

Imádom, nagyon szépen kiegyenesíti a hajamat, és nem nagyon töredezik. Most legutóbb 45 percig tartott kivasalnom [eddig 1,5 óra volt] pedig "göndör" hajam van [azért nem annyira] és irtó sok :D

2010. márc. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most voltam fodrásznál, ő mondta, hogy csakis professzionális hajvasalót érdemes venni, ez óvja a hajat legjobban. Az ára sem olyan brutális, 15 ezerért simán kapsz. Ezeket a márkákat ajánlotta: Wella, GaMa, Toni&Guy, Moser. A Remingtontól kifejezetten óva intett, azt mondta, az roncsolja legjobban a hajat, de egyébkénbt ezt már a barátnőim is tapasztalták.
2010. márc. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

GAMA:)

Nagyon szeretem, interneten rendeltem.

Nem károsítja annyira a hajam mint az eddigiek és professzionális termék.

Mindenkinek ajánlom.

15ezer körül vettem, ha jól emlékszem!

2010. márc. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én karácsonyra kaptam egy REMINGTON-t, mint az elsőnek is van, irto jó és 2 másodperc alatt felmelegszik, szép hullámokat csinál és egyenesítése is tök jó.

nálunk 11 500ft volt.

2010. márc. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!