Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalód van? [meg...

Milyen hajvasalód van? [meg tovább lent. ]

Figyelt kérdés

Szal többet is kérdezek.

1. Milyen hajvasalód van?

2. Mikor vetted, és mennyiért?

3. Előtte milyen[ek] volt[ak]?

4. Szereted [a mostanit]?

5. Érvelj, hogy miért szereted, illetve miért nem!


Na, de én is írok.

1. Remington s1051

2. Januárban, 21ezer forintért [vagyis kb, nem MO.-i vagyok, és errefelé drágább.]

3. Ez az első.

4. Imádoom^^

5. Mert szépen kivasalja a hajamat, ami amúgy nagyon sűrű, meg hullámos. :D


Köszi :)


2010. ápr. 18. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Vidal sassoon.

Kb.4hónapja vettem és 4000Ft-ért akciósan(én sem Magyar országon élek)

Ez a 3. Az első egy igen régi darab még fésűs fogai voltak,de még ma is működik.A második egy remington volt ami gönödrít is kb.12ezerét vettem anno.

Nagyon szeretem a mostani,mert egyszerű,gyorsan felmelegszik,nem tépi a hajamat és nem macerás vele vasalni.Úgy is szépen kivasalja,ha nem tűzdelem fel csattal.

2010. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszí^^ =)
2010. ápr. 18. 14:45
 3/13 anonim ***** válasza:

Remington S2002

Kb. 2 éve vettem Karácsonykor, 5000 FT-ra le volt akciózva

Előtte nem volt, ez az első.

Meg vagyok vele elégedve.

Szeretem mert fél perc alatt felmelegszik, hátközépig érő göndör hajamat is max negyed óra alatt kivasalja és amíg víz nem éri a hajam addig ugyanolyan egyenes mint az első nap amikor kivasalom.

2010. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi neked is :)
2010. ápr. 18. 14:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Bosch valamilyen. Kaptam, előtte nem volt semmilyen, még nem próbáltam ki, úgyhogy nem tudom, hogy szeretem-e. Ez a hajvasaló is jó?
2010. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!! :)

Nem tudom, hogy jó-e, nekem még csak remingtonnal, belissimával, és vmi ismeretlen nevűvel volt vasalva a hajam. :D

2010. ápr. 18. 15:07
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem rohadtul mind1 h a hajvasalóm márkás vagy nem. Nekem először egy Philips kocka alaku gyér volt,amit lecseréltem egy márkátlan hosszu alakura és milliószor jobb mint egy márkás,mert az széttépte a hajamat...
2010. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ga.ma

Tavaly 16000Ft-ért

Babyliss wet&dry volt régen

A mostani sokkal jobb. Gyorsabban, szebben vasal és tartósabb a vasalás, és mellette nem roncsol annyira. (tourmalinos)

2010. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2010. ápr. 18. 17:55
 10/13 anonim ***** válasza:

1. Valamilyen Hauser.

2. Karácsonyra kaptam, kb 4-5 ezer körül lehetett.

3. Volt egy, már nem emlékszem a márkájára de irtó szar volt.

4. Igen.

5. Szeretem, bár nem sokat használom mert gyárilag nagyon egyenesen hajam van...csak akkor használom ha be van csavarva a hajam de nem sikerült jól és inkább eltüntetem a borzalmat a fejemről. Nos azt tökéletesen kivasalja =)

2010. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!