Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házi hajpakolást...

Milyen házi hajpakolást ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyan hajpakolást keresek amit el tudok készíteni itthon. Tapasztalat alapján kéne,mert az interneten rengeteg van de nem tudom melyiket próbáljam ki,nem akarok feleslegesen oéntt kidobni. A hajammal az a baj hogy nagyon gyorsan töredezik a vége,pedig jó minőségű sampont használok,és balzsamot is,valamint a száraz hajam végére argán ojalat szoktam kenni amit a fodrászomtól veszek. Mégis elég száraz és kicsit fénytelen. Ha tudtok valamilyen bevált rwceptet akkor még arra lennél kiváncsi hogy mennyi ideig hagyjam a hajamon,milyen időközönként tegyem fel stb.

Válaszokat előre is köszönöm!

15/L



2015. aug. 12. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Otthoni pacsmagolást hagyd szerintem, inkább vegyél Kallos-os hajpakolást, nagyon nagy és nagyon olcsó.
2015. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,utána nézek!
2015. aug. 12. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!