Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lassan 24 éves vagyok de még...

Lassan 24 éves vagyok de még mindig nem nő a szakállam, csak pelyhesedik. Nem nem örülök neki. Hónaljamat, farkamat szinte minden nap kell borotváljam. Esetleg ha van valami csodapraktika amit tudtod ajánlani azt szívesen fogadnám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#szőr #bajusz #szakáll #elegem van azért ebből bazdki
2015. aug. 7. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Praktika:türelem;)
2015. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Meddig várjak cimbora?
2015. aug. 7. 18:21
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Ragaszd az arcodra a naponta leborotvált fanszőrödet! Itt egy képpel illusztrált példa:


[link]

2015. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lagalább ott ne borotváld ahol van .Gyanitom ez már így is marad .
2015. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmit sem kell tenned, csak próbáld elfogadni! Lehet, hogy sosem lesz olyan sűrű az arcszőrzeted, mint amilyet szeretnél, mert te ilyen típus vagy.
2015. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Deggial! Válaszolni akartam neked egy kedves hangnemben,csak az volt a baj hogy egy jó pár ponton sértette az oldal szabályzatát.Na mindegy,gondolom azért kitelik abból a csökkent IQ-s agyadból hogy elképzeld mit is írhattam.
2015. aug. 7. 18:38
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos annyira fogyatékos vagyok, hogy elképzelni sem tudom, de gondolom olyan szép szavakat akartál használni, amilyenekkel a családodat is illeted, így köszönöm szépen a kedvességed és a dícséretet, valamint sok sikert kívánok a fanszőr-szakálladhoz. Ha esetleg kevés, szívesen küldök az enyémből is neked!
2015. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:) Ez nagyon jó.Feldobtad a napomat.Ne parázz értem én a viccet.De remélem nem leszek olyan atom részeg,hogy így kelljek fel.
2015. aug. 7. 18:53
 9/13 anonim válasza:
Többször borotváld erösödni fog és egyre nagyobb lessz.
2015. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Deggial, húzz már a 3.14csába erről az oldalról, kurwára elegünk van belőled. Gyakorlatilag ezt szerette volna írni a kérdező gondolom, és én is. Egyébként a dicséret rövid i, de sebaj...


Kérdezőnek:

Szerintem vagy várj, vagy menj el hormonvizsgálatra.

2015. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!