Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az epilátor vagy a gyanta...

Az epilátor vagy a gyanta jobb mellkas és has szőrtelenítésére?

Figyelt kérdés
Az epilátor jobbnak tűnik de valahol azt olvasom hogy sebes lesz tőle a bőr és nagyon fáj valahol meg azt hogy sokkal jobb mint a gyanta és nemis fáj annyira..

2015. aug. 7. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Epilátorból a 40 csipeszes Braunokat éri meg csak venni. Gyanta is jó lehet, de az sem mindegy milyet használsz, pl a cukorpaszta kíméletes, a veet és xepil pedig pocsék minőségű vacakok. Legjobb ha kozmetikusnál csináltatod mert azért a módszert sem árt ismerni.

Sebes akkor lesz a bőröd ha nem jól csinálsz valamit vagy extra érzékeny a bőröd. Fájni meg mindkettő fog.

2015. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,ha gyantáznám akkor kozmetikusnál csinálnám mindenképp.
2015. aug. 7. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő bevált,epiláltam is,gyantáztattam is,mégis inkább borotválom.
2015. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmehetnél egy jó kozmetikushoz. Kikérhetnéd a véleményét, melyik a kettő közül a legjobb. Bármelyiket is ajánlja, mindenképpen vele végeztesd el a gyantázást illetve az epilálást a mellkasodon, a hasadon, akkor biztos lehetsz abban, hogy nem lesz semmi bajod egyiktől sem.
2015. aug. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene kozmetikushoz menni ha epilátort használ?? Azt kimondottan saját,otthoni használatra fejlesztették ki.
2015. aug. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!