Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Szerintetek gáz, ha...

Lányok! Szerintetek gáz, ha egy fiú szőrteleníti magát? (láb, mellkas)

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 10:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Igen, az.

Ha a hátáról leszedi, mert ott sok van, akkor az oké, de a többi maradjon csak a helyén :D

2015. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is az.
2015. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%
Miért lenne gáz? Sőt, nagyon is jó, ha adsz magadra és ápolt vagy ebben a tekintetben is. :) Nekem nagyon bejön, ha egy srác is szőrteleníti az egész testét tetőtől talpig, mert ápoltságot sugároz, sokkal esztétikusabb látvány, és sokkal jobb tapintani is egy szőrtelen testrészt. :)
2015. aug. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
29%
Ladies and Gentleman, a jövő generációja, a jövő női gondolkodása. Nem tudom, nekem valahogy férfiként undorító lenne, ha mindenem csupasz lenne. Ettől is férfi egy férfi, szőrös. És nem, nem azt mondom, hogy az intim részt vagy a hónaljat nem szőrtelenítem, sőt, de van egy egészséges határ...
2015. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%

Kinek mi az egészséges határ...

Véleményem szerint csupaszon az igazi, nekem ez az egészséges határ. :) Régen rossz, ha már egy pasinak szőr kell ahhoz, hogy férfias legyen. Aki férfi, az szőrtelen testtel is férfias. :)

2015. aug. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Régen rossz, ha rajtad több a szőr, mint a pasidon. De szíved joga, képzelem azokat a "férfiakat"...majd egyszer talán rájössz.:))
2015. aug. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Engedd már meg nekem, hogy 30 évesen eldönthessem, hogy milyen férfi tetszik. Én sem minősítettem a te ízlésed, és csodálkozom, hogy ez neked ekkora problémát okoz.
2015. aug. 8. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
42%
Egy pasi szőrrel kell hogy legyen,nehogy csupasz békával mit lehet má kezdeni nem??
2015. aug. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a 14-esnek igaza van. Elég azokon a helyeken, a többin felesleges.
2015. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
42%
Én nem szeretem,ha egy férfi szőrtelenít,kivétel a hónalj.Nem a szőrtelenítés tesz ápolttá.Nekem a szőrtelenített férfi a férfiatlanságot,a b...ságot,a nőiességet juttatja az eszembe.A férfi úgy jó,ha nem szőrtelenít.
2015. aug. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!