Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy lekéne szedni a puncimról a szőrt?

Figyelt kérdés
Már annyira nagy ,hogy már 2-szer magamnak vágtam le.. Nem tudom ,hogy mondjam el. PLS segítsetek. Köszönöm.

2015. aug. 7. 07:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
De miért látná? Berakod a nesszeszeredbe. Vagy bedugod a bugyijaid közé. Egy csomó helyre el lehet rejteni.
2015. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De ez annyira rossz ,mert leborotválni meg nem merem ,mert elvágom a puncim.
2015. aug. 7. 16:44
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
Megkérdezhetem hogy hány éves vagy? Ezek szerint tényleg anyuddal akarod megcsináltatni... figyel kislány... ezt mindenki magának intézi, nem anyu. Kicsit gyakorlod és simán fog menni. A borotva meg egy tisztálkodási tárgy. Miért lenne ciki? Akkor a szappan is ciki?
2015. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként tényleg, mért lenne ciki? Nyilván anyudnak is van, vagy egyéb módon szokott szőrteleníteni, nyugodtan beszélgess el vele erről. Egyébként nem hinném, hogy megvágnád magad, ha mégis, max vérzik egy kicsit, de kb. ennyi.


Nálunk mindig úgy van, hogy vagy anya, vagy én (attól függ, ki megy épp boltba) vesz egy csomag eldobható borotvát, fele az övé, fele az enyém, ha elfogy, újra veszünk.

2015. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nyugi, nehéz elvágni, kb 3 éve borotválok mindent csak vízzel, mindenféle borotvahab meg zselé nélkül és EGYSZER SEM vágtam el magam, annyi a lényeg hogy sose húzd oldalra a borotvát és ne nyomd rá.
2015. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) De már látta az anyukám ,hogy már van egy kis szőr a puncimon ,és ha megkérdezi ,hogy honnan tudok ezekről??
2015. aug. 8. 06:30
 17/19 anonim ***** válasza:
Úristen!!! Te komolyan nem beszéltél még egyáltalán anyukáddal ilyen dolgokról? Mi az, hogy honnan tudsz ezekről a dolgokról? Nem világosított fel? Nem magyarázott el semmit???
2015. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Milyen dolgokról honnan tudsz? Mit mondj ha rákérdez? Mire? Azt, hogy mivel ő nem mondja el, megkérdezed mástól, ennyi. Amúgy hány éves vagy? Még nem derült ki.


17, én sem beszéltem anyámmal ilyenekről soha, pedig már felnőtt vagyok, és még most sem. Feltaláltam magam, nem problémáztam ilyeneken mint a borotva. Csak ugye kéne egy kis sütnivaló, és nézzen utána magának. Önállósodj kicsit, nézd meg egy könyvben azokat a dolgokat amik érdekelnek. Anyukád megértheti, hogy a saját testedről meg akarsz tudni pár dolgot, vagy ha nem, akkor nem normális.

2015. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy? Amúgy mondd neki, hogy kényelmetlen a szőr, dörzsöli a bőrödet, becsípi a bugyi és húzódik. Hátha ő javasolja majd a szőrtelenítést ;-)
2018. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!