Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy lekéne szedni a puncimról a szőrt?

Figyelt kérdés
Már annyira nagy ,hogy már 2-szer magamnak vágtam le.. Nem tudom ,hogy mondjam el. PLS segítsetek. Köszönöm.

2015. aug. 7. 07:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy.Egyszerűen bemégy a fürdöbe,és tusolás közben leborotválod.Nem kell mindenbe beleavatmi anyukádat,lehet egy kis intimszférád.
2015. aug. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A felnőttség egyik jele, hogy önállóan tudunk borotválkozni. Ez régebben csak a férfiakra volt igaz, de manapság már nem.
2015. aug. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, van, ami nem tartozik a szülőkre. Én sem mondtam el neki, mikor elkezdtem borotválni, mert minek, az egy olyan dolog, ami eléggé a saját intim szférámba tartozik.
2015. aug. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha annyira zavar, fogsz egy ollot es rovidebbre vagod. Miert kell ehhez anyucika engedelye? Miert kell ebbe egyaltalan beavatni anyucikat?
2015. aug. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna ilyet elmondani. Minek? Miért?
2015. aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Most ehhez anyuci engedélye kell? :)
2015. aug. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez mi köze anyukádnak. Elmész a boltba, veszel egy csomag eldobhatós borotvát és kész.
2015. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Miért kéne elmondani? Azt akarod, h ő szedje le? :DDDD

Veszek borotvát, és leborotválod. Ennyi. Ehhez személyi sem kell, mint a piához :D

2015. aug. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem tartozik anyádra egyáltalán. De ha még ennyire gyerek vagy akkor felesleges leszedni a szőrt. Annak akkor van értelme ha már szexre kerül a sor. Addig felesleges.
2015. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Oké engem nem annyira zavar ,de nagyon hosszú. :( És az anyukám el sem mondta ,hogy hogyan kell szőrteleníteni. Pedig már tudom. És nagyon ciki lenne ,ha látná ,hogy van borotvám. :((
2015. aug. 7. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!