Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogyan borotváljátok a...

Ti hogyan borotváljátok a zacsit, nem merek nekimenni borotvával, mert ugye vékonyabb a bőr, nem akarok belevágni (15/F)?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 22:35
 1/5 anonim válasza:
De menjél neki, izé feszítsd ki vágod húzd felfele a hasad felé, na szóval feszítsd ki mintha egy denevér lenne :DDDD Nem fogod magad megvágni csak ne 3 hónapos rozsdás borotvát használj. Még hab se kell ha tökös vagy
2015. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
15 évesen? Normális?
2015. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hajnyíró nullás állásával vágd le , itt megállhatsz és a folytatás a borotva habbal .
2015. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak tudnám mi a frászé borotválja egy fiú... mert rajtad kívül úgysem látja senki. Na meg egy igazi pasi ott szőrös, nem szőrtelen mint valami csecsemő. Ilyen pasival össze sem jönnék.
2015. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én leszoktam. Nem érdekel, hogy férfias-e vagy sem, nem szeretem. Ha túl nagy egyszerűen irritál... Illetve annyira higiénikusnak sem találom, főleg ilyenkor nyáron.(eleinte kicsit irritált, amikor nőtt kifele a szőr, de csak az első alkalmakkor :) )

Egyébként nem kell félni, nem fog elvágni. De azért csak óvatosan, és ahogy előttem is írták: feszítsd ki a bőrt és valamit használj, hogy csússzon a borotva! Tusfürdőtől kezdve lényegében bármi jó, legjobb a borotvahab. (és egy normális borotvával, nem egy noname szarral)

2015. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!