Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestékallergiával milyen...

Hajfestékallergiával milyen hajfestéket használhatok?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várnék. Létezik olyan hajfesték, ami nem árthat a fejbőrömnek? És nem a hennásra gondolok, mert az nagyon hamar kikopik és be sem festi rendesen az ősz hajszálakat.

2015. aug. 3. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mire vagy allergiás... mármint melyik összetevőre. Ha tudod akkor azt kerülöd és kész. Ha nem tudod akkor meg ki kéne deríteni először.
2015. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontos vizsgálat kellene, hogy melyik összetevőre vagy allergiás.

Mit jelent egyáltalán nálad, hogy az vagy? Bedagadtál, fulladtál festés után? Mert ha így van, akkor ne reszkírozd.

2015. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Feldagadt az arcom, de nem tudom, hogy melyik összetevőtől. Már nagyon látszanak az őszhajszálak, és zavar, hogy nem tudom eltüntetni.

Akkor elmegyek allergiatesztre. Csak az a baj, hogy eddig ezzel a hatóanyaggal sem volt gondom, ennyi erővel ezután majd egy másikra is allergiás leszek, amire most még nem vagyok.

Nincs olyan hajfesték, ami mindenmentes, de befedi az őszhajszálakat (valamennyire)tartósan?

2015. aug. 3. 19:06
 4/4 anonim válasza:
Szia! hajfestékről nem tudok, de van egy hajszesz-féleség a no gray. ha rendszeresen használod, beválik!!
2015. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!