Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Avon hajolaj? Rendelt már...

Avon hajolaj? Rendelt már valaki az avonból hajolajat?

Figyelt kérdés

és ha igen,akkor tapasztalat ?

használt valamit ?

megéri az árát ?


2015. júl. 29. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt vannak tapasztalatok, nekem is ilyen van, nagyon-nagyon szeretem.


[link]

2015. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. júl. 29. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem hajolaj hanem tömény szilikon, 300 ft-ért is lehet venni ilyet más márkákból, az is ennyit ér, nem ápol. A hajolaj az a 100% argán olaj. Bioboltban kapható, na az tényleg jó és hasznos a hajnak. A szilikon nem az.
2015. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, azért linkeltem ezt, mert Avonos olajról szól a kérdés, egyébként igen, az argánolaj a legjobb, azt kimosni sem kell, bár az árbán más.

Nekem bevált ez az Avonos cucc is, simán megállja a helyét.

2015. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze biztos van akinek jó, akinek kifejezetten a szilikonra van szüksége, pl a parókáimra elhasználtam, de azért az Avonnak elég megtévesztő a leírása és neve is mivel argánolaj nem igazán van benne, max 1% körül, az meg éppen nem jó semmire sem. Én szilikont sose kennék a hajamra, az nem hajápolás. Ennél még az olcsó kókuszolaj is többet ér.
2015. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Timi179 ***** válasza:
61%

Sziasztok,


úgy látom van köztünk egy szakértő avon ügyben is, aki a gyártás folyamataiban is részt vesz :-) irigylem, nekem 9 év alatt nem sikerült ilyen helyre lejutnom! :-)


Attól mert nem szeretjük a márkát ne szidjuk!

a marokkói argánolajas hajápolót szívből ajánlom, a mesterfodrászom is használja a fodrászatban!

Ezt sem kell kiöblíteni a hajból és árérték arányban kiváló! akcióban 849 ft körül mozog (- a kedvezmények)

2015. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2015. aug. 2. 00:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!