Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez segítene a hajamon?

Ez segítene a hajamon?

Figyelt kérdés

A problémám: száraz, töredezett, rövid, csúnyán hullámos

A cél: egészséges, hosszú, és esetleg egyenes

Már nagyon sok mindeent kipróbáltam, de szinte semmi nem jött be. Most arra gondoltam, hogy elmegyek egy brasil cacaura (ilyenem már volt kétszer is, ez az egy, ami tényleg bejött), ott melegollós hajvágás. Aztán 3 hónapig ugye egyenes és egészséges lesz a hajam, közben elkezdem szedni azt a DM-es hajnövesztőt, ami már nagyon sok embernek bejött (face-en olvasgattam kommenteket). Miután kezd elmúlni a brasil hatása, el fogok kezdeni használni egy-két Yves Rocheer terméket (brasil közben nem lehet alkoholtartalmú szereket használni, ezek meg bio cuccok). Vagy a hajregeneráló sampont, balzsamot, és olajat, vagy a hajkisimítót, még nem tudom. Aztán ha megint lesz pénzem, megint elmegyek elmegyek brasilra. A hajnövesztő bogyókat meg sokáig fogom szedni.

Szerintetek ez így jó lenne? Nőne tőle a hajam, ha végig egészséges maradna? Meg ha megint eltöredezik a vége (de az olaj miatt remélem nem fog egyhamar), akkor megint melegollós hajvágás.



2015. júl. 28. 15:45
 1/3 anonim válasza:
lehet hogy segítene :)szerintem viszont a haj szárazságára próbáld teljes hajhosszra a kókuszolajat, a töredezettségre és a hajnövesztéshez meg a ricinus olajat :)
2015. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A ricinust már ptóbáltam, nekem nem jött be. :/ Se hajon, se szempillán. Viszont a kókuszt lehet, hogy ki fogom próbálni, köszi. :)
2015. júl. 30. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Mikor "kimegy" a brasil hatása, szerezz be egy doboz biovanne plus-t

Az nekem nagyon sokat segitett :) köröm,bőr,haj

2015. dec. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!