Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne látszód...

Mit csináljak, hogy ne látszódjon már 1 hét után a lenövés a szőke hajamon?

Figyelt kérdés

Alapból sötétbarna vagyok,azonban most a hajam fazonra is és színre is kb ilyen: [link]


[link]



Ezenkívül még az lenne a kérdésem,hogy a szemöldökömet mivel fessem/színezzem?Világosbarna ceruzát használok,de a világos hajamhoz az is sötétnek hat nagyon


2015. máj. 2. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit csinálni, nem kéne ilyen világosra szőkíteni, ha alapból sötétbarna vagy sokkal jobb lenne egy sötétszőke. Ez így nem lesz szép sose, max az első hétig minden festés után ugye.

A szemöldököt is szőkíteni kell, pont ahogy a hajad, csak kevesebb ideig.

2015. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Próbálkoztam már sötétszőkével is,de az egyszerűen nem állt jól nekem.Ez az a szín ami passzol az arcomhoz,stílusomhoz.


Nem lehet csinálni valamit,hogy tovább bírja?Tényleg nem szeretnék színt váltani :/

2015. máj. 2. 22:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!