Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a lenövésemmel?

Mit csináljak a lenövésemmel?

Figyelt kérdés
A gyári hajszínem sötétbarna, ez van 10-es szőkére szívva, festve, elég szép. Csakhogy elég sok mocskos dolgon ment keresztül az utóbbi időben és szeretném most jóóó sokáig békén hagyni, növeszteni, legalábbis nem 4 hetente újra szívni meg festeni... Van valami megoldás kevésbé roncsoló világosításra? Elég ha nem olyan durva a lenövés, és még megy a világosszőkéhez. Szóval gyakorlatilag mindegy, csak ne kelljen durván szőkíteni.. Szőkítőspray esetleg?

2015. febr. 15. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Fesd be az egész hajad egy világos/közép barnára és kész, utána hagyd békén egy jó ideig. Annak nincs értelme hogy félig szőkítsed csak mert ronda lesz akkor is a lenövés, és később nehéz lesz egyszínűre csinálni a két részt + tönkre is teszed vele.
2015. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szándékosan nem festem sötétre az egészet, mivel ezen már átestem egy hónapja. Már jóideje szőke vagyok, de elkövettem pár hibát és durván tönkrement, aztán mérlegeltem hogy egészségtelen szőke, vagy egészséges barna. Befestettem a majdnem gyári színemre, kaptam egy gusztustalan, egészségtelen barnát. Baromi szarul éreztem magam vele, plusz ugyanott voltam hogy sehol, és most újra szőke vagyok. Másrészről pedig a világosbarnát ugyanúgy világosítgatni kéne...
2015. febr. 15. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:

A módszer, amit ajánlottak nem rossz, csak te csináltad ezek szerint nem megfelelően.

Más logikus megoldás nincs csak az, hogy az eredeti hajszínedhez nagyon hasonlóval színezed (nem fested) be a hajad, és emellett pedig bőszen ápolod mindenféle pakolással. Ha nagyon tönkrement, érdemes vágatni belőle, hogy felfrissüljön.

2015. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
D: köszi, hasznos volt!! én azért valahol még reménykedem, hogy a kérdésemre is érkezik válasz
2015. febr. 15. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Kaphatsz olyan választ is hogy használj szőkítősprayt, de épp olyan káros mint a rendes szőkítés csak ha rossz helyre fújod még jobban tönkremegy a hajad és nem szőke leszel tőle, hanem vöröses-narancsos szín lesz a sötétbarnából. Amúgy mivel csak a lenövést kell szőkítened nem értem mi a baj. A lenőtt hajadnak semmi baja még, nem ártasz jobban vele a már tönkrement hajadnak, és esetleg használj kíméletesebb szőkítőt. Van olyan. Fodrászkellékesben keress. Habár nem írtad mit használtál eddig a célra?
2015. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kérdező, te se vagy valami okos ember:D inkább ráverem a hajadra és akkor tuti világosabb lesz:D
2015. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!