Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eredeti hajszín megint lehetsé...

Eredeti hajszín megint lehetséges?

Figyelt kérdés

Helló!

Helló!

Tervezem, hogy elmegyek fodrászhoz, mert nem akarom festeni tovább a hajam. Félek, hogy a peroxid tönkre tenné (merthogy fekete a hajam), ezért azt találtam ki, hogy kábé 2 hónappal az utolsó festés után "guszta kis" lenövésemről megállapítaná a fodrász, milyen festéket keverjen ki, szépen lekezelnénk oxy reload-dal, befestjük az eredetire, azt szépen hazamegyek és nőhet le a hajam nyugodtan, mert már az eredeti színem van.

Mit gondoltok?


2010. márc. 6. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez így jó ötlet, de a gyakorlatban nem fog 100%-osan működni.

1. úgysem lesz teljesen olyan a hajszíned, mint az eredeti, mindenképp el fog ütni

2. kopni fog a festék a hajadról.

Mindenképpen lesznek árnyalatbeli különbségek szerintem.

2010. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fekete festékben is volt hidrogén peroxid, az nem zavart? Amúgy csak úgy lehet feketénél világosabbra festeni a hajad, ha leszivatod előtte (az oxy reload is ilyen)...

Amúgy az ötlet működőképes, azzal a különbséggel, hogy még majd 2-szer 3-szor rá kell festeni, hogy megmaradjon a szín és nem lesz ugyanolyan az árnyalat, de hasonló lesz, szóval nem fog látszani nagyon a lenövés, amikor növeszted vissza az eredetit, csak ha valaki nagyítóval nézi, meg a fénye egy picit más lesz.

Én már végigcsináltam ezt a procedúrát, azzal a különbséggel, hogy nem volt fekete a hajam, szóval simán rá lehetett menni a festékkel, de így is 3-szor kellett festeni...

2010. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!