Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Huszon éves fiú vagyok....

Huszon éves fiú vagyok. Száraz a bőröm. Nagyon gáz ha kisgyerekeknek készített krémeket bőrápolókat használok? így olyan szagom van mint egy kisfiúnak, viszont csak ezek működnek.

Figyelt kérdés
gyerekként még azt is mondták hogy ictiózisom van, de azért az nincs, viszont ha nem kenem baromira be tud repedezni és nem szép. ha kenem teljesen tünet mentes tud lenni, azonban eddig nekem csak a gyerekeknek szánt krémek hidratálókrémek jöttek be. rengeteg felnőtt cuccot is kipróbáltam, de a legtöbbje nem hatott és volt olyan ami pedig allergiás reakciót váltott ki. most én a GABI kisgyerekeknek szánt bőrápoló készítményeit használom, és ez nagyon jó, de így olyan a szagom mint egy kisfiúnak...
2015. júl. 25. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz.
2015. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de ha megengedheted majd magadnak, akkor válts róluk Bioderma termékekre, azokból van illatmentes és nagyon kíméletesek.
2015. júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!