Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítenetek, hogy milyen...

Segítenetek, hogy milyen hajam legyen?

Figyelt kérdés
Csutortokon megyek fodraszhoz es valtoztatni szeretnek a jelenlegi frizuramon. Ehhez kernek otleteket. Inkabb rovidebb hajra gondoltam mint hosszura. Inkabb kerek egy kicsit az arcformam bar tobbszor megkaptam mar a "husis" jelzot ami kicsit osszezavart hogy akkor most milyen is. :D Sotet hajam van es jelenleg oldalt es hatul rovidebb mint font de mar harom honapja nem voltam fodrasznal igy mar mindenhol hosszabb. Kepet kuldok privatban ha szukseges. Az ekezetekert bocsanat csak telorol vagyok. 18/f

2015. júl. 21. 18:27
 1/8 anonim válasza:
Ha gondolod kuldj kepet,ugy talan megtudom monsani,hogy milyen allna jol:)
2015. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
küldd azt a képet :)
2015. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pedig kerek archoz inkább a hosszú haj illene...

Azért is a hosszú mellett állok, mert imádom, ha egy pasinak hosszú haja van :)

(Hosszú alatt a max. váll alattig, vagy annál feljebb érőt értem).

2015. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy en nem tudom elkepzelni magam hosszu hajjal es szerintem idetlenul is neznek ki vele. :D

Azt viszont hallottam mar en is hogy a kerekebb arcformahoz hosszabb haj illene viszont mar azt sem tudom eldonteni hogy most vegulis akkor milyen formaju az arcom. :D :/

2015. júl. 22. 10:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? :)
2015. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kuldhetsz kepet:)
2015. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mehet géppel az egész. ebben a dög melegben szerintem csak úgy lehet kibírni
2015. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem bármennyire praktikus lenne és még ha vonz is néha inkább kihagyom a kopaszságot most. :D De ment a zöld kéz. :)
2015. júl. 22. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!