Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Üdv! . Fiú esetében a hajfesté...

Üdv! . Fiú esetében a hajfestés gáz-e? .

Figyelt kérdés
Feketéről szeretném világosbarna barnás hajra.. Ill. Azt szeretném kérdezni, hogy ennek a festésnek mi a menete?.. Sok helyen olvastam hogy kikell szivatni a feketét belőle és -10cm haj ez így igaz?..

2015. júl. 21. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel ehhez szőkíteni és festeni kell, és a lenövés 1 hét után már látszik és igénytelennek fog tűnni, ezért gáz. Fodrászhoz meg úgysem jársz majd talán havonta sem, mert drága is. De ha egy sötétbarnát szeretnél az rendben lenne. az még természetesnek tűnhet és festéssel megoldható.
2015. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális fodrász először világosít, aztán arra fest, de így a lenövés bizony durva, rendszeresen kell járni festetni, ennek csak úgy van értelme.
2015. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. Akkor azt mondod első hogy a sötétbarna még megoldható?
2015. júl. 22. 08:26
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsi, tudom nem segítek, de aaaaw miért festenéd be?? :D a fekete a LEGJOBB!! :))
2015. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom.. Meguntam már..;)
2015. júl. 23. 08:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a hajszíned természetes, azaz nem volt festve se színezve akkor fel tudja világosítani a festék is. Drogériás festékből egy árnyalattal világosabbat kell választani mint amilyet szeretnél, professzionális festékeknél pedig 9- vagy 12%-os oxidálószert kell használni. A lenövés pedig egy másik téma, és rövid hajnál nem is néz ki annyira igénytelenül (legfeljebb az első egy-két centi). De ha befested sötétbarnára akkor utána azt már csak szőkítéssel lehet világosítani.

Egy kék-szőke-vörös-barna hajat megtapasztalt fekete hajú fiú.

2015. júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..
2015. júl. 24. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!