Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnek csinalni az arcomma...

Mit tudnek csinalni az arcommal hogy ne legyen fenyes? Telen pudert hasznaltam de nyaron ilyen idöben csak lefolyik rolam minden. Meg nem is akarom magam allandian sminkelni.

Figyelt kérdés
17/L ...Elöre is köszönöm
2015. júl. 20. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit leginkább tudnék neked ajánlani azok a MATTÍTÓ arcmaszkok (clean&clear), tonikok , arckrémek.

Oriflame-ből pedig lehet rendelni mattító arcra való lapocskákat, amiket rányomsz az arcodra és a smink elkenődése nélkül eltávolítják/ felitatják a zsírt a bőrről.Rossmanban az Rdel young márka gyárt hasonlót ,szintén teljesen megfizethető, baráti áron.

[link]

Remélem tudtam segíteni :)

2015. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 opened paradise ***** válasza:
Pattanások miatt vettem egy arclemosót és azt ez is tudja,asszem garnier 3 in 1.
2015. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használj papírzsepit vagy vattát ha szükségesnek érzed... de vehetsz akár nedves arctörlőt is. Az arckrémek és lemosók nem szüntetik meg a zsírosodást.
2015. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek...sokat segitettetek :)
2015. júl. 20. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!