Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Méregtelenítésnél lehet...

Méregtelenítésnél lehet először rosszabb a bőröm állapota?

Figyelt kérdés
Kb egy hete minden nap megiszok egy zöld turmixot és egy bögre csalán teát méregtelenítés szempontjából.Teljesen normális bőröm van néha jön ki egy-egy patti,viszont ezalatt az egy hét alatt tömegesen begyulladtak a mitesszereim és nagyon megijedtem mert tiszta patti vagyok :/ Ez lehet a méregtelenítés miatt?Ha igen akkor ugye hamar elmúlik :D ? 15/L
2015. júl. 17. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A méregtelenítés divatos sarlatánság, egy átlagember szervezetében semmiféle méreganyag nincsen, és a méregtelenítést különben sem lehet mindenféle teákkal meg más hasonlókkal elősegíteni.


A bőröd most azért gyulladt be, mert árt neked valamelyik cucc, amit fogyasztasz. Hagyd abba!

2015. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :) ezt csak azert nem ertem mert Csalantol eddig se volt bajom a turmixomba pedig csak afonya spenot es banan kerul..ezek kozul egyikkel se volt meg gondom :/
2015. júl. 17. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha csupa bizonyítottan ártalmatlan dolgot raksz bele, akkor lehet az is, hogy semmi köze a gyulladásoknak ehhez a kúrához, okozhatja a meleg, valami új tisztálkodószer, más szokatlan étel stb...
2015. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A méregtelenítés debilség, főleg ha mellette nem is figyelsz az étkezésedre. Ha normálisan eszel, sok fehérje, minimál szénhidrát, cukor és zsír, az bőven jó, az ilyen méregtelenítés meg néphülyítés.


Pattid attól lehet, hogy nem bírod ezt a sok szart.

2015. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!