Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Rossmannos (Isana) vagy a...

A Rossmannos (Isana) vagy a Dm-es (Balea) saját márkás termékek a jobbak?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok. Kinek milyen termékek jöttek be és mik amik nem? köszi
2015. júl. 15. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár Isanát csak 1-2 dolgot próbáltam a Balea szerintem jobb, meg általában jobbak is róla a vélemények.
2015. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Baleás dolgok mindig beváltak.
2015. júl. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Balea, de akkor már inkább az Alverde, ha DM-es cuccról van szó.
2015. júl. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, vegyes. Az Isana balzsamok jók, meg a sensitive tusfürdő. Balea terén az Oil repair balzsam verhetetlenül jó szerintem, meg a kis tasakos arcmaszkok, van sokféle, szépek az összetevőik, hatásosak is.


De egyébként kremmania.hu-n be tudod pötyögni, hogy balea vagy isana, és meg tudsz nézni egy csomó kencét, véleményekkel. :)

2015. júl. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Balea nekem jobban tetszik. A kedvencem az Oil Repair termékcsalád.
2015. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét márkából vannak jobb és rosszabb termékek, úgy általánosságban nekem a Balea eddig jobban bejött.


Amit Baleából használok többet:

-illatos tusfürdők

-a profibb hatású vonalból a samponok, balzsamok (nem a fehérből, a fehér dobozos samponok bűn rosszak voltak, főleg a rothadt szagú mangós)

-folyékony szappan

-frissítő szemkörnyékápoló

-kristálydezodor

-utazós méretű mini arckrémek (teljes méretűt is próbáltam, de azoknál van ezer jobb kb. olyan áron)

(ami kritikán aluli volt, azok az ajakápolók, amiket eddig próbáltam, illetve a mattosító alapozó, ami inkább zsírosított)


Amit Isanából:

-szárazsampon (a baleásak sem annyira rosszak, de az olcsóbb fehérebb nyomokat hagy, a drágább meg nekem büdös egy kicsit)

-mini utazós tusfürdők (a baleás minik mind olyan illatban vannak, amit nem szeretek)

-ajakápoló

(a kb. ugyanolyan típusú "jobb" hajápolási vonal alulmaradt a Baleával szemben, minőség és választék szempontjából is)

2015. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!