Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Belissima B1150 tipusú hajvasa...

Belissima B1150 tipusú hajvasalót vettem ma, Írnátok véleményt róla hosszú távon?

Figyelt kérdés

Nagyon vigyázok a cuccaimra, de eddig mind a 2 remington hajvasalóm elromlott. Az ismerőseimtől is hallom, hogy nekik sem vált be. Ezért döntöttem ma emellett az egyenesítő mellett. Még nem próbáltam ki, mivel az én alap hajam egyenes, enyhén hullámos és max háti 1x-2x használom, akkor is ha nagyon furin áll. :p

Viszont olvastam róla jót is, rosszat is. Mivel én ritkán használom, ezért gondoltam megteszi, viszont a hajam egészsége is fontos számomra. Remélem jól választottam, bíztató a kerámia és a jádes bevonatú lap. :) előre is köszi, hővédő syoss van itthon.

Legutoljára májusban volt kivasalva a hajam :)

(Tehát nagyobb kihagyások is vannaK a sztoriban)


2015. júl. 14. 18:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!