Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Avon pultokban (pl Tesco)...

Avon pultokban (pl Tesco) ugyanannyiért lehet megvenni a terméket, mint az újságból?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor miért éri meg rendelni és több hetet várni rá?

Ma már olyan sok helyen van ilyen pult.

(Ha valakinél kisvárosban nincs, akkor azt megértem, de szerintem akkor is többen rendelnek, ha elérhető a közelükben, és meg tudják nézni az árut személyesen.)


Most rendelnék parfümöt, de majd kb. 1 hónap múlva jönne meg, mivel már augusztusi katalógusból nézem.

De ha aug. elején bemegyek a Tescoba, hamarabb hozzájutok, nem?



2015. júl. 14. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Mert eddig nem lehetett sehol árulni, csakis katalógusból rendelhettél. De nekem most is új, hogy Tescoban van Avon pult. :O De amúgy ha Te találkoztál ilyennel, akkor miért is nem tudod, hogy mennyibe kerül?
2015. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Miért is nem tudom? Talán mert régebben én is rendeltem, de pár hónapja nem is foglalkozom vele?

Évek óta vannak ezek a pultok...

2015. júl. 14. 19:34
 3/3 Timi179 ***** válasza:

Sziasztok! a pultok, avon boltok nagyon régóta vannak! Korábban engedélyezett volt az ilyesfajta árusítás, ma már új boltok nem nyithatnak, a régiek viszont megmaradtak! Nincs már túl sok! Az AVON rendszerez direkt értékesítéssel foglalkozik, katalógusból értékesítünk, azt gondolom ennek megvan a maga varázsa, és ma már online is lehet rendelni, korszerűsödünk!


A boltoknak szintén katalógus áron kellene értékesíteniük, ám hallottam már az ellenkezőjét is!

Az augusztusi katalógusból a boltos se tud előbb rendelni, aug első napjaiban már ő is tud rendleni, ahogy én is, te is!

Ha tanácsadónő vagy te is tudsz rendelni aug 1-én és 1 nap alatt megkapod a csomagod, ez a leggyorsabb mód!

Bizonyos bemutató termékeket már most megtudunk rendelni a júliusi kampány alatt is! Ez a tanácsadónők, koordinátorok kiváltsága!

Ha tudok valamiben segíteni írj privit!

2015. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!