Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen HAJSAMPONT ajánlanátok...

Milyen HAJSAMPONT ajánlanátok a hajamra, ha növeszteni szeretném? (sima)

Figyelt kérdés

Csak hajsampont kérdezek.

Joico samponra gondoltam, de amig ne jutottam el a boltba megkérdezlek titeket is.

A hajam göndör, és picit töredezett, mert a göndör haj alapból az (kiskorom óta).

Ezt csak azért írtam le, hogy azért tudjátok, de nem szeretnék a töredezettséről oktatást kapni.


milyen sampont ajánlanátok nos? nem kell valami különlegessé, csak valami ami szebbé, vitamindúsabbá(?) teszi a hajat. De azért nem ilyen simára gondolok mint a Palmolive, vagy gliss kur, mert eddig azt használtam.


Intersparban és/vagy Tescoban lehet kapni azt a terméket amit ajánlatok? (csak innen tudok venni, rendelni nem)



2015. ápr. 11. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Aussie sampon van kifejezetten a hosszú haj védelmére. Van olyan ismerősöm, akitől azt hallottam, hogy nőtt tőle a haja. Használtam én is, de olyan hú de nagy csoda nem történt.
2017. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!