Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon Száraz és Töredfezett...

Nagyon Száraz és Töredfezett a hajam, Szerintem a hajvasalótól. Mit tegyek_?

Figyelt kérdés
valami házipraktikák, vagy estekleg valami hajbalzsam?
2010. márc. 4. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! Én a rossmanba vettem milk%honey softab hajpakolást! 500ml és kb 1000ft az van rajta hogy öt perc után kell lemosni de én mindig kb félórát rajta hagyom bebugyolálom nejlonba és törölközőbe gyönyörű puha lesz tőle a hajam! plusz vasalás után a haj végeket szilikonos ápolóval kenem és az is nagyon jó! Nekem ezek váltak be pedig sok ennél drágább terméket kiprobáltam! azt nem tudom fested e hajad de nekem a hajfesték váltás is sokat segitett!!
2010. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használj hővédő szérumot, illetve hetente max 2x vasald, mert nagyon megviseli a hajszálakat a sűrű vasalás.
2010. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hajvasalást csökkentsd minimálisra (mondjuk heti 2) és szerezz be egy professzionális hajvasalót. Épp ma voltam fodrásznál, ő mondta, hogy fodrászkellékesnél lehet venni Wella, GaMa, Tony&Guy, Moser típusú hajvasalókat, ezek sokkal kímélőbbek a hajjal mint a hagyományos vasalók. Nem olcsók, de érdemes rászánni a pénzt, hosszútávon jobban megéri, mert nem kell mindenféle kencefice az agyontöredezett hajra, hanem elég csak egy hővédő spray, egy jó vasaló és máris kevesbb pénz megy el a hajadra, mert sokkal tovább egészséges marad.
2010. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kedden lesz 5hete hogy nem vasalom a hajam, valami hihetetlen hogy mennyit jelent,meglepődtem.

szerintem is próbálj meg leszokni a hajvasalásról:S

2010. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!