Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném a hajamat minél...

Szeretném a hajamat minél hamarabb megnöveszteni. Valami gyors hajnövesztő módszert?

Figyelt kérdés
Nem műhajra vagy hasonlóra gondolok, hanem az eredeti hajamat szeretném újra hosszúra " varázsolni" előre is köszi :)

2015. júl. 8. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Idő.
2015. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam, de azt mondják, a ricinusolaj nagyon hatásos, ha a hajadra kened. Azt mondják a hajad így az átlagos havi 1 cm helyett heti 2 cm-t nőhet. De lehet, hogy ez csak olyan városi legenda, ami nem igaz... Mindenesetre sok sikert a hajnövesztéshez!
2015. júl. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Én használtam ricinusolajat kb 4 hónapig, aztán meguntam a vele járó macerát. Kipróbálhatod. Szerintem kezdj el szedni valamilyen hajnövesztő vitamint (Biovanne pl) és menj el egy hajvágásra. Ha növő hajnál vágják (ahol már nem töredezik) akkor elvileg gyorsabban kezd el nőni. Sajna tényleg idő kell hozzá.
2015. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A ricinus olaj. Patikába megtudod venni:)
2015. júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt esetleg kipróbálhatod.Én 4 napja csinálom,mintha nőtt volna,de nem biztos,lehet hogy csak képzelem.napi 4 perc nem sok,ki lehet próbálni:)

[link]

2015. júl. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hígy csak beképzelem, de mintha a Serical tejproteines pakolás (amit balzsamként használok) segítene. Alapvetően normális gyorsasággal nő a hajam, de február óta használom,és alig bírom. :D nem drága, 1200-1300 Ft/liter.

Göndör,hullámos haj/16/L

2015. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!