Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen önbarnítót ajánlotok...

Milyen önbarnítót ajánlotok aminek nincs sárga színe?

Figyelt kérdés

Dave önbarnítót használok, viszont nagyon sárgás színe van:s Pedig a sötét bőrra valót vettem. Normális barna színt szeretnék. Tudtok valamilyet ajánlani?

Köszi szépen!


2010. márc. 3. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Balea. Dm-ben lehet kapni. olcsó és jó, hatásos. Én az arckrémet használom belőle, nemsokára veszek testre valót is belőle. Amit használtam testre attól úgy néztem ki mint a sárgarépa (pedig Garnier volt). A Balea tökéletes, csak elég büdös arra készülj fel, viszont cserébe úgy felpuhítja a bőröd mint a babapopsi. Nekem kellemes csalódás volt.
2010. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg? Nem is gondoltam:) Köszi a tippet!
2010. márc. 3. 22:46
 3/8 anonim ***** válasza:
szivesen. majd írd meg bevált-e neked. :)
2010. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fura, nekem a Garnier vált be nagyon.. :) Talán ez is bőrtípus függő.. én csak azért kentem magam mert már betegnek néztek.. szőke vagyok és elég fehér a bőröm, szolit meg nee.. és hát a Garnier nekem tök jól bevált. Szerintem ez olyan, hogy próbálkozni kell és egyszer megtalálod az igazit.. sok szerencsét;)
2010. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsónak: nem akarsz megszabadítani a Garnieremtől? olcsón adnám :)
2010. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszike szépen, vettem Balea-t, nem rossz, és nincs az a büdös szaga, még csak 2x kentem be magam, de jó színem van, majd meglátom még párszori kenés után milyen lesz. Jövő hónapban meg Garniert veszek azt is kipróbálom. Köszönöm a tanácsokat!


ui: Köszönöm szépen, de sajnos már vettem:)

2010. márc. 6. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:

örülök hogy bevált. úgy látszik akkor csak én érzem büdösnek, de ez nem vígasztal :)

A Garnieres ajánlatom nem a kérdezőnek szólt, hanem annak aki a Garnierről áradozott. Lehet vinni nekem nem kell.

2010. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ÓÓ tényleg félreolvastam:DD Meglátszik, hogy siettem:)
2010. márc. 11. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!