Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik ezek a fehér kis hólyagok...

Mik ezek a fehér kis hólyagok szoli után?

Figyelt kérdés

Már voltam szoliba 4x5 percre

es 2x 10 percre....semmi gond nem volt viszont ma voltam megint szoliba es amikor kiszáltam eszrevettem h feher kis holyagok vannak a hasamon,csipomon...kicsik de surun van es ha vegig simitom erzem is rendesen oket. Feher es olyan mintha viz lenne benne


Mire utal,mi ez?


2015. júl. 7. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Túl sok volt a szoli, a bőröd már nem bírja, pár nap alatt eltűnnek a hólyagok, de ha mégsem így lenne akkor komolyabb a gond és menj vele orvoshoz. És semmiképp ne napozz, szolizz addig.
2015. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben es koszonom
2015. júl. 7. 16:23
 3/7 A kérdező kommentje:
1 veletlen kinyomodott...es olyan folyt belole mintha víz lenne
2015. júl. 7. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:

ajjaj, ez para.

a helyedben sokáig nem mennék most, vagy talán soha nem mennék többet szoliba. ha pár napon belül nem látsz változást, nem tűnnek el, irány a bőrdoki, lehet, hogy kell rá valami készítmény.

2015. júl. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megégtél, és még nem hámlott le az a bőrréteg. A verejték meg nem tudott távozni rajta keresztül, és ezért lettek a kis vízhólyagok.

Egy finom bőrradírozás segítene, és egy ideig tényleg ne menj szoliba, nehogy foltos legyél! :)

2015. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Okes :)
2015. júl. 9. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyan mar,nekem is szokott ilyen lenni,nem csak szoli után. En mindig kipukkaszgatom. Ez lehet izzadas miatt,bekem akkor szokott leginkabb lenni,amikor futas vagy torna utan megizzadok nagyon,semmi komoly gond nincs.
2015. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!