Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha sárgás-vöröses árnyalatú...

Ha sárgás-vöröses árnyalatú egy kicsit a hajam szőkítés után, akkor milyen hajfestékkel tudnám ezt orvosolni? Hamvas színű hajfestékek, vagy valami platina szőke színnel kenjem be?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

szőke haj hamvasítására jók az alábbiak:


- Kallos Florillum (ez 100 Ft-os boltokba is kapható, 500 Ft-ba kerül, lila folyadék), ami semlegesíti a csibesárgaságot. Lehet használni úgy hogy sampon, balzsam után 0.5 L meleg vízbe raksz pár cseppet (25), és átöblíted vele, majd sima vízzel.

Vagy úgy hogy balzsamba teszel pár cseppet, és azt rajta hagyod pár percig. Én ezt próbáltam ki (Kallos latte pakolásba tettem úgy bőven 30 cseppet kis festékkeverős tálkában összekevertem és sampon után tettem fel kb 10 percre), és az extrém csibesárgaságot tompította, lett egy hamvasabb lágyabb színe a hajamnak.

[link]


- Wella Color Touch, hajszínező krém plusz 1,9% oxi. Ez ápol és hamvasít (10/1) árnyalatot ajánlotta a fodrászkellékes. Régebben festettem color touch-al extra nagyon szépen ápolta a hajamat. Most ezt a hamvasítást nem próbáltam, mivel standard hajfestére megyek a héten.


-Ha pedig tartós hajfestékkel szeretnéd hamvasítani, akkor a /1 vagy /11-es árnyalatokat kell választani. Kolestonnak van. De Wella Illumina 10/1 is jó választás lehet, ez utóbbiról sok jót írnak, puhítja, selymesíti a hajat.


- Van még Igora Royal hamvasító hajhab (fodrászkellékes). Ezt sem próbáltam.


- DM/Rossmann-ban lehet venni: Schwarzkopf ezüst sampont, ezt sokan szeretik (krémmánián vannak vélemények.) Még Swiss o pair is csinál hamvas sampont és pakolást.

2015. júl. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hamvasító csak sárgaságon segít, ha vöröses a hajad akkor jobban le kell szívatni először is.
2015. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!