Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz az ha leégtél és bekened...

Igaz az ha leégtél és bekened a bőröd testápolóval nem lesz olyan hatásos a napozás?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ha kimegyek napozni elötte kenem be magam testápoloval, nekem ugy jobban fog. Ha leégtél akkor nem szabad napra menni, mert a bőrödnek nem egészséges. Inkább naptej, magas faktorszámmal.
2015. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha leégtél, feketenadálytő krémmel próbálkozhatsz, a sima testápoló már nem használ.
2015. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"Hatásos"? Ha már leégtél akkor örülj ha nem foltokban hámlasz le és leszel foltos.
2015. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A testápoló sem napozás előtt sem után nem megoldás. Napozás előtt naptejet kenj magadra, attól is ugyanúgy fogsz barnulni. Nekem a sok anyajegyem miatt 30-as kell és le tudok vele barnulni. Napozás után napozás utáni krémet használok, ami kellemesen hűsít. Ez kisebb égésre is jó, de ha leégtél, akkor használ Irix vagy Panthenol sprayt.
2015. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

eleve naptejezni kell, hogy ne égj le. de ha leégtél, ha nem, napozás után akkor is kell testápolózni, mert a bőrt mindenképpen megviseli egy kicsit a napsugárzás, leégéstől függetlenül.

a barnaságot meg nagyon nem befolyásolja egy testápoló, miért is tenné? hol olvastál ekkora képtelen hülyeséget? : D

2015. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!