Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik fodrászatban használnak...

Melyik fodrászatban használnak hajszínezőt Budapesten?

Figyelt kérdés
2-3 napig tartó hajszínezőre gondoltam ami természetes szín ,nem kék meg ilyesmi.:)

2015. júl. 3. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármelyikben valószínűleg. Habár a 2-3 naposak általában színező samponok, amit otthon is felkenhetsz, hiszen pont úgy kell mint egy sampont, ezt aztán elrontani sem lehet.
2015. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, megcsinálnám itthon, csak nem lehet sehol sem kapni. :\
2015. júl. 3. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Színező bemosó samponos:

Palette Color Shampoo (bármelyik DM, Rossmann-ban van.)

De krémmánia.hu oldalon érdemes utána olvasni, mert van ami sokkal sötétebbre fogja be a hajat, mint a képen szereplő árnyalat.

[link]


Fodrászat: nagyobb fodrászatok tartanak több mindent (kicsi fodrászatban általában rendelni kell, és 1-2 hetet várni). én a Quick hair-ben voltam, nagyon jó minőség. Telcsin érdemes előtte rákérdezni mielőtt mennél.

2015. júl. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen palette félét semmi fodrászat nem használ, mert ők professzionális termékeket tartanak.

Ami következő mosásig tart, azt fizikai színezőnek hívják és leginkább extrém színekben gyártják.

Én nem tudok olyan márkát, aminek lenne ilyenje természetes árnyalatokban.

2015. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!