Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy nem legyen...

Amy987 kérdése:

Mit tegyek, hogy nem legyen ilyen sok pattanás az arcomon? Ha valahogy elmúlik egy, másnapra már kettő jelenik meg helyette.

Figyelt kérdés
Sosem volt még ennyire csúnya a bőröm. Eddig mindig beváltak azok a szerek,miket használtam (pl. szaliciles tonik,bőrszárító,patikai szerek),de most emberek közé sem merek menni. Az a baj,hogy két nap múlva nyaralni kell menjek. Én így nem tudom jól érezni magam. Segítsetek! 17/l

2015. jún. 27. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Leginkább belső gondok lehetnek, étkezz egészségesen. Általában sokat segít... habár 2 nap alatt semmi nem fog segíteni. Ne foglalkozz ezzel, nem szépségversenyre mész.
2015. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vegyél nyaralásra egy la roche posay effaclar duo+ nevű krémet, és nyaralás alatt éjszakára kend be, reggel mosd le. ha hazajössz a nyaralásból, utána pedig vegyél egy akneroxid krémet és használj fényvédőt az arcodra, és gondold át, változtattál-e valamit az étkezésedben, vagy nem fájt-e a fogad. ha tényleg túl sok a pattid, érdemes kivizsgáltatnod magad mindenben, mert akár rossz fog, hormon gondok, tej-glutén érzékenység is kiválthatja. vagy komedogén kozmetikumok, azt is nézd majd át.
2015. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. jún. 28. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!