Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » DMben vettem egy aloe vera...

DMben vettem egy aloe vera gélt, mert azt olvastam, hogy pattanásokra kifejezetten hatékony. Első este bekentem vele az arcom, másnapra kétszer annyi pattanásom lett. Ez normális reakciónak számít?

Figyelt kérdés

2012. júl. 6. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:

érdekes,nekem használ:O

Ha továbbra is ez fennáll akkor hagyd abba a használatát,de ilyen mellékhatása nincs a krémnek.

2012. júl. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szedjél cinket az segit.
2012. júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Cinket milyen formában és hol lehet beszerezni?
2012. júl. 7. 00:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt ilyen hatása. Arcra nálam nem is segített, nem is lett rosszabb, de pl. borotválás utáni kiütésekkel csodát művelt.
2012. júl. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom a DM-ben milyen minőségű kapható meg honnan származik valójában. Rengeteg féle-fajta van a piacon. Az sem biztos, hogy Aloe VERA van benne, lehet másik fajta Aloe-t tartalmaz.

Minden esetre adj neki időt amíg megszokja a bőröd. Ha két hét után is csak rosszabb akkor tényleg hagyd el az arcod bekenését. Idd meg. Bár amit én egyszer vettem a DM-ben az rettenetesen rossz volt.

2012. júl. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én a rossmannban vettem first aid aloe vera gélt, nekem használ, szépen lehúzza a gyulladásokat, persze azt rendszeresen kell használni. én már 3hónapja ezen "élek", már ez a 3. flakon amit vettem. 1. naptól ne várj tőle csodát egyébként. minden új kencére, krémre a bőr reagálhat így, mivel védekezik. nem ismeri még fel az arcbőröd, és "támadásnak" vesz minden új krémet.
2012. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ennek is First Aid - Aloe vera gél a neve. Aloe barbadensist tartalmaz. Nyilván nem vártam, hogy egyik napról a másikra rendbe jön az arcom, de azért azt se, hogy rosszabbodik. De ha azt mondjátok, hogy lehet csak az elején ilyen, akkor rendben van. Köszi a válaszokat :)
2012. júl. 7. 11:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te nem Aloe gélt vettél hanem más terméket azt a fújósat.
2012. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem, ez gél :D a fújósnak aloe first a neve
2012. júl. 7. 20:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Én meg vettem aloeverát 200 ftért és tökéletes a bőrömre :D
2012. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!