Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös hajam van, valahogy fel...

Vörös hajam van, valahogy fel szeretném dobni egy kicsit. Vágatni nem nagyon szeretném, ezért mindenképp valamilyen színben gondolkozom. Mivel dobhatnám fel? Milyen színekkel? Úgy tudom a vörös hajat nehéz festeni, de meghallgatok minden tippet

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak 6-8 mosásos színező samponok/habok, szerintem megéri őket végigpróbálni, olcsó, könnyű használni és kikopik ha nem tetszik nem kell vele sokáig kínlódni. Sokféle színt kipróbálhatsz vele, akár hetente más színű is lehetne a hajad. Az tök érdekes. :)

Vagy hajkrétával festhetnél a hajadba színes csíkokat. Mondjuk lilát, pinket. Vörösben szerintem tök jól néznek ki.

2015. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hajkréta szerintem max a 15 éveseknek való akik unatkoznak otthon. És a vörösre nehéz színt festeni, nem még ha csak színezőt használ..
2015. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vörös hajat nehezen fog be bármi más festék, kivéve ha sötétebb. Lehet bele mondjuk sötétlila melír, aztán a fodrász fantáziáján múlik, hogy ezt hogyan oldja meg (na meg azon, hogy neked mi az előnyös és mi tetszik). Barnát nem nagyon tudok benne elképzelni, inkább még világosabbat, de ahhoz speciális festék kell.
2015. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vörös a hajam, a legvilágosabb szőke festék(platinaszőke) 1 árnyalattal világosította ki.

A pink színező meg undorító vérvörös színt adott.

2015. jún. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!