Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék lila színt a hajamba...

Szeretnék lila színt a hajamba, a fodrászom meg azt mondta, hogy csak akkor lesz lila benne, ha előtte kiszőkíti és azt színezi vagy festi lilára, nincs más megoldás? Ha szőkíti az mennyire tenné tönkre?

Figyelt kérdés
Most festett vörös a hajam,2 éve festem szinte havonta, de mostanában csak úgy, hogy teljesen hajtőtől hajvégig 2havonta, közti időben meg 1x a tövét. Így sem a lehető legfényesebb és legszebb a hajam, de nem az egészet vagy csíkokat szőkítene, hanem 3 részre osztaná és a középső réteget 3cm vastagon leszívná és az lenne színezve, de anya azzal ijesztget, hogy akkor a hajamnak annyi. Mi is lesz most akkor a hajammal?
2015. jún. 23. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha sötétebb lilát akarsz akkor elég ráfesteni, szőkíteni akkor kell ha világosabb hajat akarsz mint ami van most.
2015. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A vöröset akkor sem árt leszedni, ha sötétebbre keni az ember, különben a két szín keveredik és nem az lesz belőle, amit az ember akart.
2015. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

ilyesmi lilát szeretnék, de csak a lilát kék nélkül

2015. jún. 23. 22:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen cipőben járok. Vagyis én a barna hajam végét szeretném kékre obrésan megcsináltatni. Le kell szívatni az én esetemben. Van akinél nagyon sokat károsodik a haj mert rosszul csinálják, vagy a haja annyira "kényes". Meg az se mindegy, hogy egy tanuló csinálja, vagy egy tapasztaltabb fodrász. Végülis ha nagyon csúnya lenne a vége én tuti nem vennék több ezer Forintokért "csodaszereket". Levágatnám. Az a legjobb megoldás. És a legolcsóbb (:
2015. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még azt is érdemes tudni, hogy az ilyen színek nagyon hamar kopnak, és ilyenkor nemcsak fakóbbak lesznek, hanem változik is némelyik árnyalata. (pl. a kék zöld lesz és ilyenekre gondolok) Teljesen megszabadulni tőlük ennek ellenére nagyon nehéz.
2015. jún. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nemrég lett egy tincs kiszőkítve, és befestve fölül kékre, alul lilára. A lila már szinte teljesen kijött (1,5 hét), a kék még teljesen jó.

Szóval amit akartam, az az hogy szerintem vágjatok bele, semmiképpen se otthon csináljátok.

Nekem ettől még semmi baja nincs, vagy csak nem látszik.

2015. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!