Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ételfesték beszínezi a...

Az ételfesték beszínezi a bőröm? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Lehet hölye kérdés de azt szeretném kérdezni hogy a fürdőbombát ételszínezékkel kell színezni de azt ha beleteszem a fürdővízbe nem fogja beszínezni a bőröm?

Előre is köszönöm a segítséget :)


2015. jún. 23. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Még soha nem hallottam ilyenről mondjuk :D de igen, be fogja színezni a bőröd. Nekem az ujjaim lettek Olyanok, amikor a hajamat színeztem vele. Pár napig hupikék görlikés kinézete volt a kezemnek.
2015. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az ételfesték nem fogja befogni a bőröd
2020. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Még egyszer. Az étel festék nem fogja befogni a bőröd ha fürdővìzbe teszed, mert fel hígítod 5o 70 100 liter vízzel. Hajfestésre töményen hígítás nélkül szokás használni, úgy tényleg nagyon fog. Az én fiam nagyon szereti a színes pancsit én is étel festékkel oldom meg mert sokkal jobban jövök ki mint a boltban kapható színező pezsgőtablettákkal. (Ugyan az van benne) 1 doboz 10 tabletta 660 ft. 3 kis üvegcsés ételszìnezék 900 ft és már fél éve használjuk és még nem fogytak el. Fürdőbombába tökéletes. 1 kád víz 10-15 csepp
2020. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!