Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pasztellkréta is úgy fog...

A pasztellkréta is úgy fog (ha hajon van), mint az ételfesték?

Figyelt kérdés
Tavaly az ételfestékeset kipróbáltam, nem volt rossz, csak minden reggelre az egész nyakam kék lett, illetve a pólóim is :DD Most pedig láttam ezt, hogy pasztellkrétával is be lehet festeni, és gondoltam majd nyáron kipróbálom. Egyébként ha szárítás után kivasalom az tényleg fixálja valamennyire? + még egy kérdés: ne akarjam vele befesteni az egész hajamat, ugye? Eleinte úgy akartam, de már inkább nem, lehet hülyén nézne ki, meg úgy hallottam azért rongálja is a hajat.

2014. febr. 2. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy rongálná a hajat, de elég nagy munka lenne az egészre felvinni. Ha hosszú hajad van, 2-3 kréta kéne hozzá. Nekem nincs hajvasalóm, anélkül legokosabb még aznap kimosni belőle, én is olvastam hogy a hajvasaló fixálja, de még nem próbáltam. Porpasztellt kell venni, hobbiművész boltban van darabra, 2-500 Ft kb.
2014. febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!