Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajkréta ugyanaz mint a...

A hajkréta ugyanaz mint a pasztellkréta?

Figyelt kérdés
Ha pasztellkrétát veszek az is jó? Hol lehet kapni és milyen árban van?

2013. okt. 23. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia:)

Ugyanaz:) lehet rendelni a netről az ára mindig változó,de láttam már 5forintért egy egész csomagot. Egyébként nem sokat ér. Miért nem próbálsz ki mást?

2013. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia :) Köszi a választ. Mindenképp olyan hajszínezőt szeretnék, ami pár hajmosás után kijön a hajamból. Viszont ha rendes hajszínezőt veszek, az drágább is és csak egy szín van benne. A tervem az lenne, hogy szilveszterkor(tudom, még odébb van) pár hajtincsemet beszínezem.

De ha van valami más ötleted, szívesen fogadom, én amúgy nem vagyok jártas a témában :)

2013. nov. 8. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát általában csak olyan színezőt lehet kapni,ami hamar kikopik:) Nekem eddig mindegyik hamar kikopott,de igazad van hogy drágább. Bár ha alapból világos hajszínű a hajad akkor 800ért lehet venni hajszínező habokat (élysée hajszínező hab) vagy ha olcsóbban szeretnéd akkor ételszínezéket vegyél szép színe van és olcsó kb 1 hajmosásig tart:) szerintem a szőke/szőkés barna/világos barnát befogja:)Abból van kék,piros stb:) Ha ügyes vagy még keverhetsz is más színeket.:)

A kréta az meg drága,nehéz a felvitele és szárítja is a hajat :/

2013. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem fodrászkellékesbe szoktam látni ilyen hajszínező lakkokat/spréket :) Azok is jónak tűnnek:) Szerintem ahhoz nem is kell világos haj^^Remélem tudtam segíteni
2013. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de ez az a pasztellkréta, amivel rajzolni is szoktak? :D
2014. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen :)
2014. jan. 25. 19:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, lehet hogy már későn írok, mivel elmúlt Szilveszter. De azért gondoltam, megosztom a tanácsom. Mi mindig olyan por állagú üdítővel színezzük a hajunkat. Kiöntjük egy kis tálkába a port, majd fél pohár vizet. Felforraljuk, belemártjuk a hajunkat és 2 percig hagyjuk a tincset a vízben. Mivel rettentő sok színezéket tartalmaznak ezek a por alapú üdítők, így a hajad is befogják. Mi pirossal szoktuk, és szép vörös tincseink lesznek. :) Nem tudom, hogy felétek kaphatók-e az ilyen termékek, de mifelénk igen. Ha még nem láttál itt egy kép, hogy milyenre gondolok: [link]
2014. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Utolso, Meddig tart a szine?:)
2014. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek benne van 3-4 hétig, nekem viszont kijött 2 hajmosással :( szerintem hajtípustól függ.
2014. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!