Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Adtad már el a hajad? Milyen...

Adtad már el a hajad? Milyen hosszú volt, és mennyit kaptál érte?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam el...helyben vágták, 42 centi volt, festetlen, egészséges sötétbarna. 5500-at kaptam érte (igen, ez kevés...), plusz kifizették a fodrászt aki frizurát vágott nekem. Ha rám hallgatsz nem vidéken adod el, hanem Pesten valami hajszalonban.
2010. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
szerintem vaterán nézz szét eladó hajak között, azok valós árat tükröznek..
2010. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Nekem combig ér, és elég dús, 80 centi biztos van, de tuti nem adnám el azért, hogy utána hülye p*csák varrassák magukra. 40-50 ezret ajánlottak érte. Persze más az, amikor beteg embereknek kell parókának, de amint tudjuk, mostanában nem azért akkora biznisz ez.

Ha levágatnám, akkor sem adnám el, hanem eltenném emlékbe. Nem bírnám elviselni, hogy valaki az én hajamban feszít valahol, és a "barinőinek" mutatja, hogy "Nézd, milyen jó lett!"...

2010. márc. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötözködni az utolsóval, de képzeld vannak olyan emberek akiknek nem nő a hajuk. Ha lenne pénzem, én is felvarratnám, de nem azért, mert buta p.csa vagyok, hanem soha életemben nem nőtt meg a vállamtól hosszabbra és ennek nem találták az okát sem az orvosok sem a hajgyógyászok.
2010. márc. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van.Nekem is van felvarra egy 40 centis haj,így most hátközépig ér.Nem azért varrattam fel,mert plázacica vagyok,hanem,mert a saját hajam sose nőtt vállig érőnél hosszabbra,és az volt a vágyam,hogy szép hosszú hajam legyen,mert így sokkal jobban érzem magam.Ez genetika,van akinek nem nő meg olyan hosszúra a haja természetesen,hiába szeretné.Amúgy meg nincs műkörmöm,szoliba se járok,szal nem vagyok hülye cicababa,egyedül a hajam az ami nem igazi.Nagyon szeretem,hogy a hátam közepéig leér a hajam.=)Nekem ez pont jó.:)Így vagyok teljes.

19/L

2010. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!