Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosabb lesz a hajam, ha...

Világosabb lesz a hajam, ha bekenem hypoval?

Figyelt kérdés
Természetesen akarom világosítani, mert nekem nagyon sötétbarna és akarok bele egy világosabb tincset. nekem nagyon erős szálú tróthajam van, próbáltam világosítani kamillával meg citromlével. azt írták, hogy csak hígítva alkalmazzam a citromlevet, de én nem hígítottam, hogy jobban hasson de semmilyen hatást nem értem el vele. nem szárította ki egyáltalán, pedig több napig volt rajtam a citromlé, de nem is világosodott:((

2015. jún. 15. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A hypo nem természetes és szétmarja a hajad, bőröd is. Ennél olcsóbb és kíméletesebb bármelyik szőkítőpor, hajfesték is. És hatásosak. Természetesen lehet világosítani kamilla, méz és citrommal, de ehhez sok alkalom kell, nem egy. Sokat nem is világosít, csak alig észrevehetően.
2015. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A hypo OLDJA a hajat, azaz utána nem világosabb lesz a hajad, hanem szép kopasz leszel!


Ha nem hiszel nekem, akkor egy hajcsomót (vagy hajkefét, amiben hajak vannak) tegyél bele hypós vízbe és nézd meg egy óra múlva.

2015. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sötétbarna hajból semmilyen természetes módszerrel nem lesz világosabb. A hypo nem természetes és még veszélyes is, cserébe nem világosítja a hajad. Sokkal egyszerűbb, ha hajfestékkel próbálkozol, ami ugyancsak nem természetes, de legalább kipróbált, bevizsgált anyag, és bizonyos garanciákat mégiscsak vállal a gyártó. Szemben a hypoval, amire rá is van írva, hogy ne érintkezzen bőrrel.
2015. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, letesztelem kefével:) természetesen a fejemhez, bőrömhöz nem érne
2015. jún. 15. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt nem fogod tudni megoldani, hogy ne érjen a fejedhez, bakker...
2015. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hogy lehet valaki ennyi ésszel szabadlábon azt mondjátok meg nekem?


Ezaz, kenj csak hipót a hajadra, idióta....

2015. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kukában lévő széttört tincsek igen
2015. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!