Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Láb borotválás után apró...

Láb borotválás után apró piros vagy fekete pontok! Miért?

Figyelt kérdés
hiába leborotválom a lábam mégis úgy látszik mint mikor kezd visszanőni.nem mindig volt igy nekem, és a környezetemben sem látok ilyet senkinek. mitől van ez? bőrradirozás segithet? eddig még kétszer használtam de ugyan olyan. a másik probléma pedig az hogy ki is irritálódik. apró piros pöttyös lesz..
2015. jún. 14. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már régi a borotvád vagy nem fertőtlenítesz megfelelően. Szerintem próbálj ki másik szőrtelenítési módszert. Én epilálom a lábam, csak utána pár óráig pöttyös, de ha bekenem aloe géllel akkor szépen elmúlik, utána 2-3 naponta szoktam dörzsikesztyűvel hámlasztani, hogy ne nőjön be a szőr.
2015. jún. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
most vettem a borotvát, 3 pengés. epilátorral szerintem rengeteg idő lenne mivel nekem elég sűrű...és nem is lesz tőle sima. próbáltam gyantával de nekem attól se lett sima..meg láttam én is hogy nem szedte ki mindet..
2015. jún. 14. 23:33
 3/3 anonim ***** válasza:
A bőrradír jó arra, hogy ne nőjön be a szőröd. A piros pöttyök apró gyulladások. Én le szoktam előtte és utánna is fertőtleníteni a lábam tisztaszesszel, bekenni viszont én nem kenném mert az is lerakódhat a szőrszálak után maradt kis mélyedésekben és begyulladhat. Szárítani fogja , de legalább nem lesz pöttyös :)
2015. jún. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!