Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Összetett bőrprobléma, mit...

Összetett bőrprobléma, mit használjak ilyen típusú bőrre?

Figyelt kérdés
Egy ideje elkezdett csak úgy hámlani néhány helyen az arcbőröm, ugyanakkor pattanásos vagyok, az orromon meg mitesszerek. Nem rég óta pedig ilyen kis pattanászszerű dolgok vannak az arcomon, amiknek nincs ugye sárgás-fehér közepe és nem is lehet kinyomni. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetne az ilyen bőrt ápolni, hogy jobb legyen, illetve esetleg mit kerüljek...stb, illetve hogy ezek a kis dudorok mik lehetnek. Érzékeny egyébként a bőröm és mindig alkoholmentes tisztítókat használok, nem szoktam sminkelni.
2015. jún. 14. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem étkezel essetleg máshogy, mint eddig? Ha több egészséges élelmiszert szerepeltetsz az étrendedben, bizony elő szokott fordulni ilyesmi, a bőröd is méregtelenít. Én ilyen esetben találkoztam csúnya kelésekkel arcon.
2015. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a nem kinyomható pattik miatt érdemes bőrgyógyászhoz menni, mert az kemény falat. nekem a tejtől szoktak ilyenek kijönni. de amúgy az akneroxid krém segíthet.

a hámlós részekre meg kenj minden nap hidratálót.

2015. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Ezekre nem is gondoltam, pedig mindkettő előfordulhat, egy ideje már egészségesebben étkezek meg lehet valamilyen túlérzékenység is. Most megpróbálok rájönni, hogy pontosan mi.
2015. jún. 14. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!