Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik az egeszsegesebb?...

Melyik az egeszsegesebb? Napozas vagy szoli?

Figyelt kérdés

Feher a borom. Sok az anyajegyem. Viszont mar unom a hulla szinem. Ha napozok nem barnulok le. Jobb esetben leegek. Heteken at fekszem minden nap a forrosagon es semmi. Ha mondjuk ket vagy harom hetente elmennek par percre a szoliba jobb lenne? Nem akarok tul barna lenni. Csak egy kis szint szeretnek.

A barnitokrem sem jo. Azt ne is mondjatok. :) 19/L


2015. jún. 14. 11:58
 1/6 anonim válasza:
Én special nem szeretem a szolit, sokkal jobban érzem magam ha a napon fekszek és úgy barnulok.
2015. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szoli olyan, hogy csak akkor lesz szép színed ha folyamatosan, rendszeresen jársz. Ha három hétben egyszer elmész nem érsz el vele sokat. Szerintem maradj a napozásnál.
2015. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem barnulok a napon. Hiaba fekszem orakat. Max leegek es napokig piros vagyok. De ahogy az elmulik ismet hullafeher leszek.
2015. jún. 14. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod a szolit,de ha ennyire érzékeny a bőröd a naptól is akkor nem igazán ajánlott sőt mivel sok az anyajegyed ez még egy ok,hogy ne szolizz.

Ha két-három hetente elmész pár perce azzal az ég világon semmit nem fogsz elérni. Hetente kéne legalább egyszer elmenni,de mivel ilyen a bőröd szerintem ezt egyik szolis se ajánlaná neked.


Próbáltál már esetleg ilyen napozáshoz való vitamint/tablettát enni? Bioboltban lehet kapni,illetve állítólag egyes zöldségek is elősegítik a barnulást,olvass utána. Sajnos jobbat nem tudok.

2015. jún. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha fehér bőröd van és sok anyajegyed és szeretnéd kipróbálni a szoláriumot, akkor mindenképp EU 0,3-ba menj és vegyél valami szolikrémet. Pár alkalommal meg kéne látszania
2015. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én se tudok napon barnulni, de a hawaiian tropic naptejjel sikerül egy pici színt összeszednem, amúgy hullafehér maradok napon, max piros leszek kicsit.

nekem nem szerette a bőröm a szolit sem. nekem is fehér, anyajegyes a bőröm. ilyen bőrrel nem érdemes szolizni, kifejezetten veszélyes. én ráaádásul csak narancs lettem tőle, nem bronzos.

barnítókrém miért nem jó? az a legbiztonságosabb.

2015. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!