Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sápadt, érzékeny bőrre milyen...

Sápadt, érzékeny bőrre milyen naptej lenne jó? Márka, esetleg milyen összetevők?

Figyelt kérdés
Nagyon sápadt vagyok, szőke hajú és nagyon könnyen leégek, meg nem bírom jól a meleget. Milyen naptejet tudnátok ajánlani? Márkanév is jó lenne.
2015. jún. 11. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

válogass ezek közül. : ) ha érzékeny a bőröd, az illatanyagot kell kerülni. illetve az arc érzékenyen reagálhat a kémiai fényvédőkre, de nem feltétlenül van így.

testre illatos is jó lehet, de az alkoholosakat kerüld inkább.

2015. jún. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok mint te, Sun Ozon, Sun Dance naptejeket (50-es) szoktam használni, ezek olcsók és tökéletesen védenek is. Idén ilyet vettem: [link]

Gyerekeknek valóban jobban bízok, általában jobbak és vízállóbbak. Legalábbis így vettem észre, de 3 óránként nem árt újrakenni mindig.

2015. jún. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, eleinte én is Sun Ozont használtam, de most máshol lakom és itt nincs Rossmann meg Dm sajnos. :(
2015. jún. 12. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!