Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szolárium eltakarja a hegeket?

A szolárium eltakarja a hegeket?

Figyelt kérdés
Akarok jàrni szolizni,mivel nagyon hulye borom van,es egyaltalan nem tudok szepen lebarnulni. De nekem vannak hegeim vissza maradva amit egy rossz idoszakomban csinaltam. Azok fognak latszani?

2015. jún. 9. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A hegek nem barnulnak, szóval maradnak olyanok amilyenek. Ha zavarnak a hegek akkor hámlassz. De hámlasztás mellett a napfényt is kerülni kell, a szolit meg aztán különösen.
2015. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak még jobban fognak látszódni, mert a hegek nem, vagy csak minimálisan barnulnak. Ha már kifehéredett hegeid vannak, akkor "világítani" fognak.
2015. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

attól függ milyen színűek!

ha barnás-lilás színűek,akkor ha jó barnára barnulsz nem lesz feltűnő!


ha fehér a heg,akkor mégjobban látszani fog

2015. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen heg...

Nekem első osztályos koromban betört a fejem és van egy heg a homlokomon. Teljesen ugyanúgy lebarnult mint a testem többi része. Egyszer kipróbálhatod, hogy mennyire látszik, szerintem semmi extra

2015. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 galaxy01 válasza:
A napfény eltünteti, a szolit nem tudom.
2023. nov. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!