Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van aki nem szokta es megis...

Van aki nem szokta es megis szep? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Van aki nem szokta vagatni a haja veget , vagy csak nagyon ritkan pl 1 evente vagy fel evente ,es megis szep , fenyes , hosszu es kezelheto a haja?
2015. jún. 1. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ritkán szoktam vagattattni, félévente kb. Olyan átlagos hajam van. Balzsam nélkül nemtudnék vele mit kezdeni :D lehetne szebb is, de hiába vagattattam 3havonta, akkor is töredezett :D
2015. jún. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem dús és erős szálú hajam van, inkább az a problémám vele, hogyha nem használok rá speckó termékeket, akkor durván sprőd, fénytelen lesz. Ja és elkezd törni. Amúgy háromhavonta vágatok egy picit, nyáron nem szoktam, mert akkor valamiért kevésbé törik. A legutolsó frissítőm valamikor márciusban volt.
2015. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én félévente vagy max évi 3-szor vágatom és mégis szép

de teszek is érte, használok balzsamot és hajvégápolót és így nem töredezik, könnyen kezelhető, fényes és puha marad

2015. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja és most a derekamig ér
2015. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem 9 hónapja volt utoljára vágva a hajam,de akkor nagyon sokat vágattam. Most fenékig érő vörös hajam van. Annak ellenére, hogy sokat festem, elég jó állapotban van, nem használok semmi balzsamot rá, mert nekem valamiért fura tapintású lesz utána a hajam, viszont szárítás előtt teszek rá valami egyszerű Avonos olajat, ami nem segít sokat, de legalább fényesebbnek tűnik a haj :D
2015. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam gyakran vágni, mivel nem is törik megfelelő ápolás mellett. 100%-os argán olajat használok minden nap a hajvégeimre.
2015. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 7 hónapja vágattam utoljára még mindig csodás állapotban van, amíg nem kezd el száradni, addig nem is megyek fodrászhoz. (én akkor szoktam enni, ha kiszárad, a töredezést már nem várom meg.)

Hozzátenném, hogy nem festem, nem használok hőt, nem mosom gyakran, szóval nincs is miért töredeznie. Amíg vasaltam heti 2szer (5 éve) addig 3 havonta kellett vágatnom.


-derékig érő, dús, extra fényes, puha hajam van-

2015. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!