Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondolnak a srácok a...

Mit gondolnak a srácok a derékig érő, vagy annál hosszabb hajról? Tetszik nekik?

Figyelt kérdés
Elsősorban pasik válaszát várom, de természetesen mindenki véleményét szívesen veszem. A NORMÁLIS VÁLASZOKAT PERSZE!!!
2008. aug. 30. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én szeretem ha egy lánynak hosszabb a haja, mert az úgy nőies, de a deréktől hosszabb szerintem már túlzás. nekem is kényelmetlen lehet hiszen ha ráfekszem akkor a bnőmnek is gáz, vagy éppen beakad valahova, vagy este ráfekszik... akkor szép a hosszú haj, ha igényes, ápolt és nem töredezett. Én szeretek beletúrni a párom hajába, neki váll alá ér, és így a jó! 19 éves fiú

2008. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
A srácok nem egymás klónjai, nincs 2 mindenben egyetértő ember, ugyhogy nem is értem a kérdést. Van akinek a kopasz női fej a perverziója, van akimeg imádja a nők haját szagolgatni, simogatni. Akinek megtetszel, annak tetszeni fog a hajad, ésha valakinek bejön a derékig érő haj, de te magad nem, akkor mindegy az egész. De ha szépen ápolod, undort senkiben nem fogsz kelteni.
2008. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a rövidebb pl. vállig érő haj tetszik, de ha hosszú hajú barátnőm lenne, akkor elfogadnám, úgy hordja ahogy neki tetszik. Igazábol nekem majdnem mindegy.
2008. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
amíg ápolt és szép, addig mindegy.
2008. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz lány vagyok és állig érő göndör szőke hajjal,de párom véleményét megírhatom:

dilemáztam mikor lapockán túl érő hajam volt,h tetszene a kedvesemnek a rövidebb.Levágattam és a véleménye az volt,h aranyosabb vagyok vele és sokkal nőiesebb,mert a hosszú copfom olyan kislányos volt.Nem is beszélve arról ,h imádja a göndör fürtjeim,amelsek most sokkal kunkoribbak lettek:)

Kinek mi tetszik,én örülök h levágattam

2008. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. aug. 30. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Az első gondolat érdekel?

Így szól: 'HOL A FÉNYKÉPED???'


Egyébként a vállig érő hajra már rá tud feküdni a fiú... úgyhogy ez ne zavarjon. Kicsit jobban vigyázni kell rá és vele - és ápolni.

2008. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólónak: Én NEM azt kérdeztem, hogy az én hajam tetszik-e nekik, hanem, hogy ÁLTALÁBAN tetszik-e nekik. Ennyi.
2008. szept. 5. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!