Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudtok jo házi cuccot a...

Nem tudtok jo házi cuccot a miteszerekre/paattanasokra?

Figyelt kérdés

14eves lány vagyok. Es nagyon sok pattanasom van mostanaba. Es csunya. Az orromon nem nagyon latszik de a homlokom es a szám alatt nagyon csunya.

Valaki nemtud segíteni? Noverem egyszer kinyomkodta a miteszereket de csak több lett..hasznaltam tonikot. Arctisztitokat. Minden este fogremet. De semmi

Remelem valaki ir valamit..

Előre Koszi..



2015. máj. 20. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Egészséges életmód. Ha ez nincs meg akkor minden hiába. A mitesszereket meg rendszeresen (kb 2-3 hetente) ki kell nyomkodni, kamillás gőzölés után, tiszta kézzel, és utána kamillával be is lehet kenni.
2015. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mitesszerek mindig újratermelődnek sajnos. a legjobb cucc rá az otthoni bha hámlasztó. pattikra pedig az akneroxid. viszont ezeket csak fényvédővel lehet használni, és nyáron nem annyira ajánlottak.

esetleg próbáld ki a la roche posay effaclar duo+ krémet, az is hatásos pattik ellen, de nem fényérzékenyít.

2015. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon pattanásos volt a bőröm, aztán elkezdtem kevesebb tejet inni, és sokkal jobb lett.

Én mézet szoktam kenni a csúnya pattanásokra, egy éjszaka és eltűnnek :)

2015. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nemjolvok válasza:
Pattanás ellen: AKNEROXID 100 mg/g gél GARANTÁLTAN BEVÁLIK!
2015. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!