Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a hajszínt mivel érhetem el?

Ezt a hajszínt mivel érhetem el?

Figyelt kérdés

Olyan természetesnek hat, nem hidrogén szőke, nem is csibesárga hanem olyan szőke szőke. :D


[link]



#taylor swift szőke
2015. máj. 19. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hajfestékkel. Mivel mással.
2015. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez aranyszőke, esetleg középszőke, vagy valami kevert szőke lehet, mutasd meg a képet egy fodrásznak vagy a fodrászkellékesben, biztosan tudnak segíteni:)
2015. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első, bocsi, visszaolvasva tényleg elég bugyután tettem fel a kérdést. Természetesen tudom, hogy festékkel, azon belül érdekelne. :D


Kedves második, köszi! :) Itthon szerettem volna elkövetni a merényletet a hajam ellen, de lehet, hogy a vége tényleg fodrász lesz. :)

2015. máj. 19. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Fodrászhoz menj ezzel ha nem értesz a hajfestéshez.
2015. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak az a kérdés, hogy milyen eredményt szeretnél, hanem az is, hogy milyen most a hajad! A kettő együtt fogja adni azt a festéket, amit rá kell kenni a hajadra ahhoz, hogy ilyen legyen az eredmény, amit szeretnél. Ehhez fodrász és professzionális anyag szükséges.
2015. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!