Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, hámlik és érdes lesz...

Száraz, hámlik és érdes lesz az arcborom, mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, korábban nagyon zsíros volt az arcbőröm (még egy évvel ezelőtt is) most meg hirtelen nagyon száraz lett.


Amilyen krémeket használok:

nappal ha nem sminkelek:

The Body Shop - Vitamin E


nappal ha sminkelek:

Nivea - Express hydration PRIMER


amikor hazaérek, akkor megmosom az arcom és ez jön:

Organic - Snail Gel

3 percre rá:

Nivea - Pure&natural

hozzá kis argán olaj


éjszakára:

Nivea - Q10plus

hozzá egy kis kókuszolaj


Sminkelni 2X szoktam egy héten, lemosni a Garnier micellás vizével szoktam. Arcradírt heti 1X használok, akkor a St. Ives - Barackmagos arcradírját.


Mindennap eszem gyümölcsöt és zöldséget, plusz vizet iszok legalább 2 litert.



2015. máj. 16. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

kár, hogy pontosan nem írtad le némelyiknél, hogy melyiket használod, a termékcsaládokban több krém is van.

a body shop vitamin e krémből is van több féle, nem tudom, melyiket használod. az aqua boost sorbet-ben pl. van alkohol, ahogyan a nivea primerben is. a nivea pure & natural krémekből sem tudom, melyiket használod, de megnéztem, mindegyik alkoholos. ezeket mindenképpen iktasd ki, mert az alkohol nagyon szárítja a bőrt, ezért hámlik. garnier micellás vízből is van alkoholos, a két rózsaszín csomagolású nem az, azokat nyugodtan kenheted.

szóval ne használd pár hétig az alkoholos cuccokat, szerintem el fog múlni a hámlás és az érdesség. ha mégsem, akkor intenzívebben hidratáló krémeket használj.

az arcra való sminkjeidet is át kellene nézned, hogy van-e bennük alkohol.

remélem, tudtam segíteni. : ) alkoholosakat sose vegyél. nekem akár egy ilyen termék is hámlósra tudja szárítani az amúgy full zsíros bőrömet, legutóbb így jártam a garnier bb krémmel.

2015. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
OFF: hol veszed a St. Ives radírt? Én is azt használtam régen, de egy ideje nem találom sehol.
2015. máj. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!